آخوند خوب

جدیدا یه آخوندی پیدا شده حرفاش به دلم میشینه!

خیلی وقت بود از 99% شون بریده بودم... این یکی داره متفاوت حرف میزنه! حرفایی میزنه که بعضی وقتا فکر میکنی اسلام جدیده! امیدوارم همینطور بمونه و همین راهو ادامه بده. به نظرم حرفاش راسته (فعلا) ! چقدر محتاطانه مینویسم!  از بس سابقوشون خرابه خنثی

سید حسن آقامیری

مثلا میگفت: "اباعبدالله سنگ میخورد و سنگ انداز رو دعا میکرد"... کلا بر خلاف خیلی از آخوند ها که از دشمن و عذاب و جهنم همیشه حرف میزنن این بابا از خدا و رحمت و محبت حرف میزنه به شیوه ای که به دل میشینه. اینو مقایسه میکنم با میزان رحمت و محبت اسلام امروزی آقایون و خودمون میبینم ما اسلام ما کجا و حرفای این کجا !

میگفت: "امام زمان برای تبدیل تاریکی های عالم به نور اصلا لازم نیست دست به شمشیر بشه. او با کلمات و محبت خودش میتونه طهارت ایجاد کنه" ...این حرفش بدجور به دلم نشست. ما رو باش امام رو با شمشیر و خون و خونریزی میشناسیم! کسی که بر وجدانت آگاهه و میاد جلو بدون اینکه حرف بزنی میدونه گناهکاری یا نه و سرتو زده! اینارو شنیدم که میگم!

میگفت: "ما خیلی زود نفرین و لعن میکنیم!! این ادبیات خیلی بدیه. غیر از اشخاصی که اهل بیت لعن کردن احدی رو نمیشه لعن کرد"... و وضع امروز جامعه رو میبینی...افسوس

میگفت: "من برای هیچ احدی بد نمیخام، من برای هیچ احدی مرگ نمیخام" !! فکرشو بکن!! حالا همه دارن تو مملکت به هم فحش میدن. میگفت "...از فعلشون منزجرم اما از خودشون نه! و برای هدایتشون دعا میکنم. اونی که باهاش بدیم بیماریه نه بیمار !!!" ما کجا اینطوری ایم؟

"امام زمان امام من و تو فقط نیست! امام زمان کسی تو کوچه پس کوچه های لس آنجلس هم زندگی میکنن هست و برای اونام دعا میکنه" ... ما که بنام خودمون زدیم امام رو!

یجا به کنایه از فقها میپرسید: "اسلام فقط احکامش خمس و زکاته؟!" و اینکه چرا در مورد معارف کاری نمیکنن... "چرا از 6500 تا آیه قرآن چسبیدین به 500 تا آیه احکامش؟ پس بقیش چی؟ الکیه؟"

بعد از اسیدپاشی های اصفهان رو صورت دخترها، تنها آخوندی بود که خیلی جدی و محکم گفت روزه ی این محرم همین روزه ی اسیدپاشی ها باید باشه! باید عزاداری عموم اعلام میشد و اینا.

در مورد داستان امام حسین... کوفه از نظر عمل به ظواهر دین و سابقه ی دینی "ما بوده ضربدر 1000" !!

"نماز شب یعنی کسی از درد مردم خوابش نبره" ! نه از شکم پری...

و ...

خدا خیرش بده اگر نیتش خیره و راهش درست. سایت بیدارباش پادکست های ایشون رو داره.

/ 0 نظر / 52 بازدید