فرهنگ زشت فیسبوکی ما ایرانی ها

متاسفانه ما مردمی هستیم که فقط حرف میزنیم و هیچ عمل نمیکنیم. اون کسایی که در آینده این متن و نوشته رو میخونن امیدوارم بدونن که من در دوره ای به سر میبرم که فریاد تمدن 2500 ساله آریایی و ایرانی این مردم، گوش فلک رو کر کرده ولی بیشعور ترین و بی ادب ترین و بی فرهنگ ترین مردم دنیا هستیم (ضمن عذر خواهی از همه دوستان نازنین).

همین چند روز پیش بود که قرعه کشی جام جهانی 2014 برزیل انجام شد و ایران و آرژانتین با هم هم گروه شدن و سیل کامنت های زشت و بی ادبانه مردم ایران تو صفحه لیونل مسی - ستاره آرژانتینی فوتبال دنیا و یکی از با اخلاق ترین بازیکنان حاضر - جاری شد. همون مردم مدعی فرهنگ و ادب!

موقع قرعه کشی تلویزیون کشورم بخاطر پوشش منشوری! و نامناسب مجری زن برنامه نتونست برنامه قرعه کشی جام جهانی رو بطور زنده نشون بده و همین کافی بود تا مردم همیشه در صحنه نظرات و کامنت های مودبانشون رو نثار صفحه ی فیسبوک اون مجری بیچاره کنن!! من در تعجبم یکی دیگه سانسور میکنه یکی دیگه فحششو میخوره!!

همین چند وقت پیش بعد از برد والیبال ایران مقابل ایتالیا بود که جوانان فیسبوکی صفحه زایتسف ستاره والیبال ایتالیا رفتند و هرچی از دهان مبارکشون بر میومد گفتند... و اون در جواب گفت: "متاسفم که بزرگترین تفریح ایرانیان، توهین به دیگران است".

افسوس...

... افسوس که من باید نظاره گر سقوط فرهنگی این ملت باشم...

مردمی که خود و دولت و حکومتشون ... همه و همه مسئول این بی اخلاقی هان...

همه ما مقصریم! امیدوارم بتونیم نسل بعدی رو درست تربیت کنیم.

/ 2 نظر / 28 بازدید
اصلان

(Y) دقیقاً کاملا موافقم. اما به نظرم یه عده آدم عقده ای که کم هم نیستند، اصلا کارشون اینه. واسه این هم احتمالا پول میگیرند. همونهایی که ساندیس و اینها هم غذاشونه.

تجربه

درست نميشيم. روز به روز داريم بدتر ميشيم. البته با سلام...