حیوانات لندن

یکی از نکات جالب توجه در لندن حیوونات این شهر میباشد. البته حیوون خاصی نداره ولی میزان اعتماد حیوانات به مردم بالاست. بیشتر سگ و گربه ها اهلی هستند و به ندرت گربه های وحشی میبینی. کبوتر و سنجاب هم زیاد هست. مرغ دریایی هم کنار رودخونه تایمز هست.

 

رودخونه تامس

 

به قول خودم کبوترهای های اینجا بیشتر راه میرند تا پرواز کنند. خیلی هم چاق و چله اند از بس نمیپرن!! یعنی شما دقیقا از فاصله 20-30 سانتی یه کبوتر رد شو عمرا بپره... حالا تو ایران از 120 متری ببینتت پریده رفته!

مثلا چند وقت پیش رفته بودیم ازدا ( اسم یه مرکز خریده ) و یه جا بیسکوییت ریخته بود و 2-3 تا کبوتر جمع شده بودند. ملت میرفتن و میومدن اینا عمرا نمیپریدن. فقط اینور اونور میرفتن. منم 2-3 بار مستقیم رفتم به سمتشون ولی نامردا نمپریدن... دلم میخاس ایرانی بازی در میاوردم با یه حرکت ترسونکی یا لگدی چیزی... روشونو کم میکردم نیشخند

 

یا گربه ها مثل آدم میان از کنارت رد میشن... البته خب ما ایرانیا تا لگد به گربه نزنیم که آروم نمیشیم نیشخند

 

امممم در قسمت های کمی پر درخت تر سنجاب ها هم دیده میشن که اونا خب ترسو هستند و فکر کنم این در ذاتشونه نه به خاطر برخورد مردم... ولی به راحتی میان رو زمین و میچرخن اما خب به جای 30 سانت مثلا از 3 متری فرار میکنند...

 

از حیوونات اهلی هم بخوای حساب کنی سگ و گربه های جالبی پیدا میشه. از سگ اندازه موش گرفته تا اندازه خرس. یا گربه های پشمالوی اشرافی مغرور!! البته برخلاف تصور خودم ( و شاید خیلی ایرانی ها ) که فکر میکردم اینجا هرکی برای خودش سگ یا گربه داره... به نظرم درصد کمتری از مردم حیوون خونگی دارن.

 

اینجا مثل تهران موش هم داره و شاید بیشتر و تو خونه ها هم نفوذ کردن در قسمت هایی از شهر مثل مرکز و.... و سوسک هم داره. البته سوسکاش کوچیکن و لااقل گنده هاش به تور ما تخوردن!

/ 2 نظر / 80 بازدید
اصلان

ایول! چه حالی میده :دی [نیشخند]

محیا

[نیشخند]بنیامین رفته بود استانبول بعد یه مسجدی بوده که جلوش کلی کبوتر بوده. پریده به همه شون لگد زده فامیلا هم کلی عکس گرفتن ازش در حال لگد زنی به کبوترا[نیشخند] میگفت شاید تو توییتر هم باشه فیلمش!! اینارو گفتی یهو یاد داداشم افتادم خب!