اه اه اه اه !

 

اه اه اه اه !

 

زندگی سوسکی میشود!

 

این سریال "به کجا چنین شتابان" خدا رو 100 هزار مرتبه شکر که تموم شد! عین این آدمایی که حالشون از کاری که میکنن به هم میخوره ولی بازم انجام میدن شده بودم! عین یه معتاد! 49 قسمت هر غلطی دلشون خواس کردن قسمت آخر همه به راه راست هدایت شدن!! و همه ی نکات آموزشی در قسمت آحر نهفته بود! بقیه قسمتا بیشتر نکات آمیزشی داشت تا آموزشی! پولا هم که آخر رسید به خره! پلیسه باحال بود 3 تا تیر خورده بعد داره تو باتلاق آبتنی میکنه! پسره رو به راه راست هدایت میکنه! اون تیکه هم که نوبتی به هم تیر میزدن آخرش بود!

 

سوار تاکسی شدم مرتیکه کرایه 600 تومنی تا فاطمی رو میگه 1100 تومن! حالا گروناش 700 میگرفتن! یعنی همینجوری کف بود که از دهن من میومد بیرون اینقد که نتومستم چیزی بش بگم! مردم داغونن! بعد نکته جالبش این بود یارو کل مسیر تسبیح دستش بود ذکر میگفت، منم میگفتم به به چه پسری! خدایی نه 800 نه 900 میگه 1100 !!! نکنه انقلاب شده خبریه؟ به خدا همین دیروز 600 دادم!

 

اه حقوقامو میخوام ناراحت

  

/ 4 نظر / 14 بازدید
رضا

بعضی از داستانها و پاورقیها واقعن قشنگن و نتیجه گیریهاش[چشمک] ولی بعضی جاهاش بی ادبی داره که من بدم میاد یه زره هم مطالب ابرت اامیز باید زیاد بشه

رضا

[قهقهه][عینک][خنده][گل]

محیا

نگو که اون پول رو دادی؟ خدایی من 700 هم نمیدما! با راننده ها گاهی حرفم میشه. عجب آدم بدجنسی بوده، خدارو شکر با این مال مردم خوری ها و اینا زلزله نمیاد!!! خودت چطوری؟ راستی سلام!