ترنس

 

من موسیقی بلد نیستم اما موسیقی را دوست دارم! البته گاهی اوقات فکر میکنم که اگر موسیقی یاد بگیرم پیشرفت خوبی خواهم داشت و یک چهره خواهم شد و این همان قطعه ی گم شده ی من است. اما بعدش به خود میگویم "برو بابا جو گیر شده ای!"

 

 

یکی از انواع موسیقی مورد علاقه بنده موسیقی ترنس میباشد. البته نه به صورت زیاد بلکه به صورت محدود و در شرایط و زمان هایی که فاز بدهد! اما وقتی فاز میدهد بدجور انرژی میدهد! و باز البته الان آخر شب است و من با گوش دادن چند موسیقی ترنس آخرین قطرات انرژی خود را مصرف نمودم و لذا نحوه بیانم هم دگرگون شد. لذا یکی از ریز آرزوهای حقیر شرکت در کنسرت های موسیقی های ترنس است که معمولا همرا با حرکات موزون در جهت عمودی میباشد. البته این مجالس (مجالس حرکات موزون عمودی) در بلاد ما در ماه های خاص و در تکیه ها و حسینیه های خاص اتفاق می افتد. بنده هم یکی دوباری توفیق حضور در چنین مجالسی را داشته ام که نکته ها و فوت و فن ها دارد !!

 

 اما از موزیسین های بلاد کفر، مانند خیلی از دیگر جوانان، بنده هم برخی (و نه همه) ی موسیقی های جناب آقای تیستو را دوست دارم . بقیه ای را هم که دوست میدارم نمیشناسم.اما روح برخی موسقی ها به عقیده من گواه بر حس عمیق نوازنده و ارتباط عمیق و درک بزرگ وی از موسیقی است. یکی ما را بردارد ببرد یک چنین جایی ........ دعایش میکنیم !

 

/ 5 نظر / 21 بازدید
محیا

ما خودمون یکی رو میخوایم بیاد دستمون رو بگیره ببره!!! [چشمک]

پرستو

حالا که از موسیقی نوشتی [لبخند]جا داره بگم اهنگ وبلاگتون فوق العاده است ..

محیا

آهنگ وبلاگت نمیاد ما بدبختا هنوز دایل آپ داریم اینو نمیتونیم گوش کنیم[ناراحت]

محیا

تو مگه نمیدونی من چهره خلافکار و قانون شکن 5سال اخیر بودم؟؟ خودت که در جریانی چند بار گرفتنم و آدم نشدم! چه انتظارایی داریا!

joudy abbot

خیلی دوست دارم یک روز از این کنسرت خارجی ها برم